DREDD0 225x300 Yargıç Dredd (2012) Online izle – full izle   Türkçe altyazılı   full yargıç izle   full film izle

Yönetmen:Pete Travis
Ülke: ABD, İngiltere, Hindistan
Tür: Aksiyon – Bilim-Kurgu
Rating:7.8 (10,740 Oy)
6.5 (F:90 R:27)
Vizyon Tarihi:28 Eylül 2012 (Türkiye)
Süre:95 dakika
Senaryo:Carlos Ezquerra – Alex Garland – John Wagner
Müzik:Paul Leonard-Morgan
Görüntü Yönetmeni:Anthony Dod Mantle
Yapımcılar:Michael Elson – Stuart Ford – Alex Garland

Dünyanın Atom Çağı’na girdiği gelecekte insanlar megapollerde yaşamaya başlamıştır ve suça karşı acıması olmayan polis güçleri suçlu potansiyali gördüğü her insanı acımasızca cezalandırmaktadır.

Gelecekteki Amerika radyasyona maruz kalmış çorak bir ülkedir. Boston’dan Washington DC’ye kadar tüm Doğu Yakası’nda suçluların kaotik sokaklara hükmettiği bir metropolis olan Mega Şehir Bir vardır. Düzene müdahale edebilen tek kuvvet “Hakimler” denilen şehir polisleridir. Hakimler’in hüküm verme, yargılama ve anında cezai yaptırımda bulunma güçleri vardır. Bütün şehir tarafından bilinen ve korkulan Dredd (Karl Urban) son Hakim’dir. Şehri son felaketinden yani tehlikeli bir uyuşturucu salgınından kurtarmakla görevlendirilmiştir.

Rutin bir iş gününde, Dredd’e genetic mutasyon sayesinde güçlü fiziksel yeteneklere sahip olan Cassandra Anderson (Olivia Thirlby) isimli çaylağı eğitme ve değerlendirme görevi verilir. Korkunç bir suç onları diğer Hakimlerin gitmeye bile cesaret edemediği bir mahalleye sürükler. Burası eski hayat kadını yeni uyuşturucu patronu Ma-Ma isimli bir kadın ve acımasız klanı tarafından yönetilen 200 katlı dikey bir mahalledir. Klanın yakın çevresinden birini yakaladıklarında, Ma-Ma mahallenin kontrol merkezini ele geçirir ve imparatorluğunu korumak için her şeyi yapacağını göstermek adına Hakimlere karşı korkunç bir savaş başlatır. Bu sırada Dredd ve Anderson da hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalırlar.

TIKLA-İZLE

TIKLA-İZLE-1

TIKLA-İZLE-2

TIKLA-İZLE-3

TIKLA-İZLE-4

TIKLA-İZLE-5