LIM0OL3ES  208x300 Mona Lisa Gülüşü   Mona Lisa Smile (2003) Online izle   Türkçe dublaj

Yönetmen:Mike Newell
Senaryo:Lawrence Konner,Mark Rosenthal
Görüntü Yönetmeni:Anastas N. Michos
Müzik:Rachel Portman
Türkçe Adı:Mona Lisa Gülüşü
Yapım : 2003
Ülke : Amerika
Tür : Dram, Romantik
Süre : 117 dakika
IMDB Puan : 6.4/10

Gösterim Tarihi:27 Şubat 2004

Oyuncular:
Julia Roberts,Kirsten Dunst,Julia Stiles,Maggie Gyllenhaal,Ginnifer Goodwin
Dominic West,Juliet Stevenson,Marcia Gay Harden,John Slattery,Marian Seldes

Gösterildiği dönemde çok sevdiğimiz ‘Ölü Ozanlar Derneği’nin sisteme karşı gelen öğretmeni John Keating bu kez Julia Roberts’ın oynadığı Katherine karakterinde hayat buluyor.

PARILDAYAN OYUNCULARDAN BİR KADRO
‘Donnie Brasco ve ‘Dört Nikah Bir Cenaze’ filmleriyle tanınan İngiliz yönetmen Mike Newell’in yönettiği ‘Mona Lisa Smile’, Julia Roberts, Julia Stiles, Kirsten Dunst ve Maggie Gyllenhaal gibi başarılı oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.
‘Ölü Ozanlar Derneği’ni hatırlatan film, kendilerini ifade etmeye çalışan kadınların, onlara dayatılan dünyaya karşı verdikleri mücadeleyi anlatan dokunaklı bir yapım.
Julia Roberts, filmde, öğrencilerinin kendilerini bulmalarına yardımcı olan özgür, seksi, feminist profesör rolüyle eleştirmenlerin övgüsünü topladı.

Katherine Watson 1953 yılında sanat tarihi öğretmeni olarak Kaliforniya’dan New England’taki Wellesley Koleji’ne gelir. Savaş sonrasındaki bu dönemde Katherine, ülkenin en başarılı ve en iyi öğrencilerine sahip olduğunu ve onların kendilerine verilen imkanlardan yararlanabileceklerini düşünür. Fakat ne yazık ki Katherine kasabaya geldikten sonra çevresindeki insanların saygınlığı para ile ölçtüğünü görür.

ViDTO-

NOWVIDEO-

W0DLOCKER-

MOVREEL-

 ViDTO-

NOWVIDEO-

W0DLOCKER-

MOVREEL-

Incoming search terms:

  • mona lisa gülüşü izle
  • monalisa smile turkce dublaj izle izle
  • mona lisa smile izle