cra6 164x300 Kayıp Ruhlar   Failan (2001) Online izle   Türkçe Altyazılı

Yapım: 2001 ~ Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Hae-sung Song
Oyuncular: Min-sik Choi, Cecilia Cheung, Su-hyeon Kim, Byung-ho Son, Dae-han Ji, Dae-Hoon Jeong, Hae-gon Kim, Hyeong-jin Kong, Ji-yeong Kim, Kwang-sik Kim
Senaryo: Jiro Asada
Yapımcı: Jae-woo Hwang, Sang-hoon Ahn, Woo-hyun Hwang
Müzik: Jae-jin Lee
Süre: 1 saat 55 dk.
IMDb: 10/7.8

Anne ve babasını kaybeden Failan (Cecilia Cheung) geriye kalan tek akrabalarını bulmak için Kore’ye göç eder. Ancak varışında akrabalarının kısa bir süre önce Kanada’ya gidip yerleştiklerini öğrenir. Çaresizlik içindeki Failan Kore’de kalabilmek ve geçinebilmek için düzmece bir evlilik yapmak zorunda kalır ve bir çöpçatan bürosuna başvurur.

Kang Jae (Choi Min Shik) ise çaptan düşmüş kimsenin iplemediği ve herkesin itip kaktığı eski bir gangsterdir. Bu boş ve anlamsız hayatındaki tek amacı bir balıkçı teknesi satın alıp köyüne dönmektir. Bir gün tam kumar oynamak için paraya ihtiyacı varken çöpçatan bürosundaki arkadaşı bir düzmece evlilik için koca rolünü üstlenmesini ister. Büronun kapısı önünde belgelere imza atarken arkadaşı “düzmece de olsa karın olacak kadını görmek ister misin?” diye sorduğunda “gerek olmadığını” söyler ve boynundaki boyunbağını çıkarıp bir hediye olarak kadına vermesini ister esprili bir dille.

Kang Jae’nin hemen unuttuğu bu evlilik Failan için yaşamının en önemli şeyidir ve bir gün kocasının kendisini ziyarete gelmesi dileğiyle yaşar. Elinde ona ait bir resim ve hediye olarak yolladığı bir boyunbağından başka bir şey olmayan Failan yalnız ve kederli gecelerini kocasına kendisiyle evlenmeyi kabul ettiği için dünyadaki en iyi insan olduğunu düşündüğünü onu ne kadar çok özlediğini ne kadar çok sevdiğini anlatan mektuplar yazar ama bunları asla gönderemez.

CD-1

CD-2

 

CD-1

CD-2

 

CD-1

CD-2