ekranalntssxf Kabuslar Evi Serisi (Çağan Irmak)  13 Film  Online izle

Kabuslar evi – Takip (2006) – IMDb
Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik,
Yönetmen:Çağan Irmak,
Oyuncular:Fikret Kuşkan, Cansu Dere, Bilge Şen, Funda Şirinkal, Cihan Okan, Türker Tekin, Veda Yurtsever ipek, Borgahan Gümüşsoy, Nergis Çorakçı, Muhammed Ali Tuncer, Ayla Aslancan,
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Otuz yıl boyunca bir kurt adam tarafından kovalanmış olan İbrahim (Fikret Kuşkan) saklanmak için aradığı yeri sonunda bulduğunu sanıyordu. Ancak bu lanet onu yeni evinde de buldu. Artık kaçmak yerine onunla hesaplaşmanın vakti gelmiştir.(Asıl soru bu hesaplaşma gerçekten bir kurt adamla mı yoksa her şeyden önce İbrahim’in kendi benliğiyle midir?). Bu hesaplaşma kimilerine göre çok saçmaydı onlar için bir kurt adam yoktu çünkü…

Kabuslar evi – Son dans (2006) – IMDb
Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem,
Yönetmen:Çağan Irmak,
Oyuncular:Yetkin Dikinciler, Hümeyra Akbay, Mahir İpek, Bilge Şen, Mahperi Mertoğlu, Bensu Boran,
Senaryo:Çağan Irmak,
Yapımcı:Şükrü Avşar

Gelininin bakımına muhtaç olan Müyesser (Hümeyra), tekerlekli iskemleye mahkum yaşlı bir kadındır. Yıllarca keyif ve bolluk içinde yaşamış olan yaşlı kadına hayat, acımasız yüzünü göstermiştir. Yürüyemez, konuşamaz. Artık onu mutlu eden oğlu ve biricik torununun varlığıdır sadece.Oğlunun işi gereği taşındıkları yeni evinde Müyesser’in yıllardır beklediği gizemli bir konuk gelir. (Yetkin Dikinciler) Oysa Müyesser Azrail’le can pazarına girişmiştir. Ve bir dans başlar…Bu dansı yıllardır beklenen eski sevgiliyle mi yoksa Azrail’le mi yapmaktadır? Bunu Müyesser’den başka hiç kimse bilemez…

Kabuslar evi – Hayal-i cihan (2006) – IMDb
Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik
Yönetmen:Çağan Irmak
Oyuncular:Çetin Tekindor, Okan Yalabık, Bilge Şen, Özhan Sargın, Ayhan Eroğlu, Canan çamyurdu, Aslı Akdağ
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar, Aslı Gül

Cihan (Okan Yalabık) sürdürdüğü yoğun iş hayatının verdiği sıkıntılardan bir süreliğine de olsa kurtulmak için, şehirden uzak, sessiz bir ev aramaktadır. Aradığı evi Sema Emlak’ta bulur. Taşındığı yeni evinde yalnız olduğunu sanmaktadır. Yanıldığını kısa süre sonra fark eder. Bu evde onunla yaşayan bir de hayalet (Çetin Tekindor) vardır. Hayaletle girdiği savaş sonunda, onu yakalar. Hayaletten daha ürkütücü olan hayaletin kendine ait hikayesidir.

IMDb – Kabuslar evi – Tanidik yabanci (2006)
Yapım:2006 – Türkiye
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen:Uluç Bayraktar
Oyuncular:Yıldız Kültür, Bilge Şen, Güler Ökten, Betül Arım, Zuhal Gencer, Erdoğan Sıcak, Batuhan Sefer
Senaryo:Çağan Irmak

Uzun süren tedavisinin ardından taburcu olan Derya (Zuhal Gencer), annesinin yanına, kasabasına geri döner. Geçmişindeki kötü hatıralar ve geleceği arasında bocalayıp dururken, Sema Emlak’ tan gelen bir iş teklifiyle hayatı tamamen değişir. Bir gün yeni müşterilerine gösterdiği gizemli evde karşılaştığı tanıdık yabancı Derya’ya, tekrar hayaller dünyasının kapılarını aralar. Asıl soru Derya’nın tedavisi sonuç vermiş midir? Yoksa hayal ve gerçeğin kesiştiği dipsiz kuyularda yeniden kaybolmaya hazır mıdır?

Kabuslar evi – Ka
Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Uluç Bayraktar,
Oyuncular:Bennu Yıldırımlar, Levent Üzümcü, Ali Düşenkalkar, Bilge Şen, Gökhan Atalay, Kutay Köktürk, Sevim Gelenbe, Demet Oran,
Senaryo:Çağan Irmak

Taner (Levent Üzümcü); başarılı, zengin, hırslı ve güç sahibi bir iş adamıdır. Karısı Filiz’le (Bennu Yıldırımlar) yaşadığı pembe yalanlar üzerine kurulu hayatı, televizyon ve dergilerde gördüğü bir reklamla alt üst olur. ‘Kaçan Fırsatlar Limited: Kaçırdığınız fırsatları geri kazanmak artık hiç de zor değil!’ Taner, kaçırdığı fırsatları yeniden kazanmak isterken giriştiği pazarlıktan karlı çıkabilecek mi ,yoksa Kaçan Fırsatlar Limited’in sahibi Fuat Bey’in (Ali Düşenkalkar) oyunlarına yenik mi düşecek?

Kabuslar evi – Karanliktan gelen (2006) – IMDb
Yapım:2006 – Türkiye
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Uluç Bayraktar
Oyuncular:Rıza Kocaoğlu, Tolga Karel, Beril Şenvarol, Serap Sağlar
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Kerem (Rıza Kocaoğlu) bir yandan babasının ilgisizliği, öte yandan annesinin aşırı ilgili ve bunaltıcı tavırlarıyla boğuşmakta olan sıradan bir gençtir. Annesi Füsun (Serap Sağlar) ve kız kardeşi Ceren’le (Beril Şenvarol) çıktıkları yolculuk başına gelecek tuhaf olayların sadece başlangıcıdır. Yolculuğun son durağı olan evde onu bekleyen biri vardır. Karanlıktan gelen(Tolga Karel)… Karanlıktan gelen, Kerem’e ya yaşamın sırrını çözecek anahtarı verecek ya da onu yok edecektir.

Kabuslar evi -
Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Çağan Irmak, Uluç Bayraktar
Oyuncular:Şerif Sezer, Kaya Akkaya, Bilge Şen, Özhan Sargın, Ünsal Coşar,
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Sevil (Şerif Sezer), eski dönem Türk Filmlerinin artık unutulmaya yüz tutmuş aktristlerinden biridir. Çalışmaktan umudunu kestiği bir anda aldığı şaşırtıcı teklif sonucu, yeni bir dizi film projesi için anlaşır. Setin olduğu kasabadaki Kabuslar Evi’ ne yerleştirilir. Ancak bu evde duydukları ve gördükleri onu adım adım evin kullanılmayan havuzuna yönlendirir. Sevil, havuzda keşfettiği büyük sırla beraber yoluna devam edebilecek mi, yoksa sırrı kaybetmek pahasına içinden gelen sesleri dinleyerek ruhunu hak ettiği özgürlüğüne kavuşturacak mı?

Kabuslar evi – Seni beklerken (2006) – IMDb
Yapım:2006 – Türkiye
Tür: Dram, Fantastik, Gizem, Korku, Romantik
Yönetmen:Cevdet Mercan
Oyuncular:Melisa Sözen, Sinan Tuzcu, Nur Sürer, Bilge Şen, Levent Özdilek, Özhan Sargın,
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Ece; annesi Sevgi ile çıktığı gizemli arayışta takip etmesi gereken yolu, bulması gereken evi biliyordu. Orada buluşacaktı çünkü onunla… Rüyalarına giren o evde… Kabuslar Evi’nde… Evi bulmalarından bir gün sonra babası Erdem’inde katılımıyla bir araya gelen aile hep beraber beklemeye başlarlar. Beklenen gizemli adam Ece’nin tüm sorularına yanıt olabilecek midir, yirmi yıla sığdırılan bir asırlık aşkın açıklamasını yapabilecekmidir? Ya da Ece iddia ettiği gibi yıllar once yaşamış Mukaddes adlı bir kadının anılarını mı yüklenmiştir?

Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Uluç Bayraktar
Oyuncular:Yurdaer Okur, Bilge Şen, Özhan Sargın, Füsun Kostak, Rüçhan Çalışkur, Melisa Karakuş, Ziya Durukan
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Oğlu (Yurdaer Okur), gelini (Füsun Kostak) ve iki torunuyla yolculuğa çıkan Sacide, (Rüçhan Çalışkur) tatil için geldikleri bu evin Kabuslar Evi olduğundan; daha da önemlisi bu evin çocukluğunu geçirdiği kasabada bulunduğundan habersizdir. Eski hatıralarına yaptığı yolculukta hatırladığı bir hikaye, onu acımasız bir gerçekle burun buruna getirir. Çarşamba Karısı… Ama artık çok geçtir… Sacide, ailesini Çarşamba Karısının gazabından korumaya çalışırken, zihnin karanlıklarında yitip gitme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Kabuslar evi – Gece gelen arkadaslar (2006) – IMDb
Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku,
Yönetmen:Cevdet Mercan,
Oyuncular: Devrim Nas, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, İdil Fırat, Bilge Şen, Kardelen Yılmaz, Ayşenil Şanlıoğlu, Hale Akınlı,
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Demet ve Özgür karabasanlarla dolu geceler geçirmekte olan evli bir çifttir. Her gece onları ziyarete gelen hayaletlerinden birbirlerine bahsetmekten bile çekinirler. Sonunda evlerini değiştirmeye karar verirler. Kızları Nisan ve hizmetçileri Saniye’yi de alarak geçici bir süreliğine Kabuslar Evi’ne taşınırlar. Ancak ziyaretler burada da devam eder. Artık yapılacak bir şey kalmamıştır. Kendileri, korkuları ve hayaletleriyle yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Gerçek sürpriz ise yardımcıları Saniye Hanım’da gizlidir.

11. Hikaye : Onlara Dokunmak (2006)

Yapım:2006 – Türkiye
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Yönetmen:Cevdet Mercan
Oyuncular:Yiğit Özşener, Bilge Şen, Işık Aras, Deniz Türkali, Neslihan Yeldan, Hümay Güldağ, Ayşe Lebriz,
Senaryo:Çağan Irmak,
Yapımcı:Şükrü Avşar

Yunus (Yiğit Özşener), sırlarla ve acılarla dolu geçmişiyle boğuşan; lanet mi, yoksa hediye mi olduğuna karar veremediği yeteneğinin altında ezilen bir adamdır. Dinlenmek ve huzur bulmak için küçük bir ev bulmak umuduyla Sema Emlak’ın kapısını çalar. Yerleştiği Kabuslar Evi’nde çocukluğuna ve geçmişine yaptığı yolculuk; ruhunun hafiflemesine ve hep rüyalarında gördüğü, o uzak ülkeye gidiş yolunu bulmasına yardım edecek midir?

Yapım:2006 – Türkiye
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Macera
Yönetmen: Irmak Çığ
Oyuncular:Hülya Koçyiğit, Ebru Özkan, Levent Sülün, Bilge Şen, Özhan Sargın, Tarık Köksal, Atilla Çelikli, Ayhan Kavas
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar

Tiyatro oyuncusu olan Gülseren (Hülya Koçyiğit) bir kaza sonucu kaybettiği eşi Hilmi (Ayhan Kavas) ve kızı Melisa’nın (Ebru Özkan) acısını bir türlü kafasından atamamaktadır. Çevresinin baskı ve ısrarları sonucu dinlenmek ve huzur bulmak amacıyla evinden uzaklaşır ve Kabuslar Evi’ne gelir. Tüm acılarından uzaklaştığını düşünürken beklenmedik anlarda karşısına çıkan hırpani kılıklı bir kadın tüm dengesini alt üst eder. Gülseren, Emlakçı Sema’nın da yardımıyla bu kadının gizemini çözmeye çalışırken bir yandan kızı ve kocasıyla yüzleşmek, öte yandan yaşadığı anlık zaman kayıplarına karşı direnmek zorundadır. Bu kadın Gülseren’in iddia ettiği gibi kayıp ruhları araftan alıp ait oldukları yerlere götüren bir elçi midir? Tüm cevaplar bu hırpani kadında saklıdır ve zaman an be an azalmakta, sonbahar yerini bir kış masalına bırakmaktadır.

13. Hikaye : Uyurgezerler (2006)

Yapım:2006 – Türkiye
Tür:Gerilim, Korku,
Yönetmen:Irmak Çığ
Oyuncular:Bilge Şen, Ümit Çırak, Derya Durmaz, Ata Köroğlu, Burak Şentürk
Senaryo:Çağan Irmak

Tolga Özakın bilim-kurgu romanları yazan bir yazardır. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra kabuslar evine gider. Tesadüfen gece açık bıraktığı ses kayıt cihazında başkasının sesini duyar.. Ne olduklarını öğrenmek için tuzak hazırlayıp onları bekleyecektir. Acaba bu varlıklar kimdir ve ondan ne istemektedir?

BÖLÜM-1

BÖLÜM-2

BÖLÜM-3

BÖLÜM-4

BÖLÜM-5

BÖLÜM-6

BÖLÜM-7

BÖLÜM-8

BÖLÜM-9

BÖLÜM-10

BÖLÜM-11

BÖLÜM-12

BÖLÜM-13

——————————————–

BÖLÜM-1

BÖLÜM-2

BÖLÜM-3

BÖLÜM-4

BÖLÜM-5

BÖLÜM-6

BÖLÜM-7

BÖLÜM-8

BÖLÜM-9

BÖLÜM-10

BÖLÜM-11

BÖLÜM-12

BÖLÜM-13

Incoming search terms:

 • kabuslar evi izle
 • kabuslar evi
 • kabuslar evi serisi izle
 • kabuslar evi serisi
 • çağan ırmak kabuslar evi
 • Kabuslar Evi oyuncuları
 • çağan ırmak filmleri kabuslar evi serinin son filmi
 • kabuslar evi 13
 • KABULAREVİ
 • kabular evi