479d2215 Cadılar Bayramı   Halloween 5 (1989) Online izle   Türkçe dublaj   full hallowen 5 izle   full film izle

Senaryo:Shem Bitterman

Süre:96 dk

Oyuncular:
Donald Pleasence “Dr. Samuel Loomis”, Don Shanks “Michael Myers”, Ellie Cornell “Rachel Carruthers”, Matthew Walker “Spitz”, Danielle Harris “Jamie Lloyd”, Wendy Kaplan “Tina Williams”

Konusu:
Halloween 5 “The Revenge of Michael Myers” 4. bölümden 1 yıl sonra geçiyor.. Onlarca kurşun yiyerek nehire düşen Michael sürünerek olay yerinden uzaklaşır ve yakınlardaki bir kulübeye gelir.. Ev sahibini öldürmek isteyen Michael , çok feci şekilde yaralandığı için yere yığılır ve bir sene komada kalır.

4. bölümdeki olaylardan sonra çocuk kliniğine kaldırılan yeğen Jamie ile amcası Michael arasında anlaşılamayan bir bağ vardır , zira Jamie ; Michael’ın her hareketini hissedebiliyor , nerede olduğunu görebiliyor ve onun neler yapacağını önceden kestirebiliyordur.. Bu arada komadan çıkan Michael hemen görevine başlamış ve ilk icraatı olarak kulübesine sığındığı adamı öldürmüştür..

Haddonfield’de yine cadılar bayramı vaktidir ve kasabaya Jamie’yi bulmak için dönen Michael , cadılar bayramı partisi yapan gençleri ve onları gözetlemekle görevli iki polis memurunu katleder.. Olaylar yine kontrolden çıkmıştır ve Michael önüne çıkan herkesi öldürmeye başlar..

Michael’ı durdurmaya çalışan Dr. Loomis zeki bir tuzak için Jamie’yi ikna eder. Jamie üvey ailesinin karşı çıkmasına rağmen ölüm makinası amcasının yemi olmayı kabul eder. Artık bu yenilmez avcının tuzağa düşmesi için dua etmekten ve kan dondurucu gerginliğe dayanmaktan başka yapabilecekleri bir şey yoktur…

TIKLA-İZLE

TIKLA-İZLE-2

Incoming search terms:

  • halloween 5 türkçe dublaj izle
  • halloween 5 izle
  • halloween 5 türkçe dublaj