9f862076 Cadılar Bayramı   Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988) Online izle   Türkçe dublaj   full michael myers izle   full film izle

Senaryoanny Lipsius, Alan B. McElroy
Süre:88 dk
Oyuncular:
Donald Pleasence “Dr. Samuel Loomis”, Ellie Cornell “Rachel Carruthers”, Danielle Harris “Jamie Lloyd”, George P. Wilbur “Michael Myers”, Beau Starr “Ben Meeker”, Kathleen Kinmont “Kelly Meeker”

Konusu:

Dwight H. Little’dan Halloween 4: The Return of Michael Myers ; ikinci filmin on sene sonrasında geçiyor. Michael Myers ve Dr. Loomis hastanedeki patlamadan sağ olarak kurtulmuşlardır. Dr. Loomis bu olayda ağır şekilde yaralanmış , Michael ise komaya girmiştir.

30 Ekim 1988 günü Michael komada bulundugu hastaneden baska bir hastaneye nakledilirken , hasta bakıcı , Michael’ın ailesinin hayatta kalan son üyesi olarak küçük bir yegeni oldugundan bahseder. Bunu duyan ve Thorn’un laneti sonucu kendi kanından olan herkesi katletmeyi kafasına koyan Michael , hasta bakıcıyı öldürür ve yeğenini aramak üzere Haddonfield’e doğru yola çıkar.

Michael’ın kaçtığını haber alan Dr. Loomis Haddonfield’e geri döner , Şerif Meeker’ı arayarak önlem almasını ister. Zira Şerif Meeker da Michael Myers’ın nasıl bir psikopat oldugunu geçmiş cadılar bayramlarından biliyordur. Bunun üzerine kasabada sokağa çıkma yasağı uygular.

Tıpkı bir seri cinayet makinasi gibi , önüne çıkan herkesi katlederek kasabaya dogru ilerleyen Michael’a karşı bütün kasaba işbirliğine girecektir. Yeğen Jamie ile birlikte herkesin hayatı Michael’in tehdidi altındadır…

TIKLA-İZLE

TIKLA-İZLE-2

Incoming search terms:

  • halloween 4 türkçe dublaj izle
  • halloween 4 izle türkçe dublaj
  • halloween 4 izle